Zjazd absolwentów i nauczycieli – 29 i 30 września

Do poniedziałku 25 września można się rejestrować także na kolację koleżeńską! Serdecznie zapraszamy wszystkich wychowanków, nauczycieli i innych pracowników Szkoły (także emerytowanych)! Uczniowie też są mile widziani na części oficjalnej i jako wolontariusze.  

Gimnazjum i Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie obchodzi w tym roku 105-lecie istnienia. Z tej okazji Stowarzyszenie Wychowanków zaprasza na tradycyjny Zjazd absolwentów. Spotkajmy się jeszcze raz w szkolnych murach przy Myśliwieckiej 6!

Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia. Niezależnie od tego, czy jesteś absolwentem, nauczycielem lub inną osobą, jeśli chcesz wziąć udział w Zjeździe, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego, to umożliwi Ci – jeżeli chcesz – także otrzymywanie informacji o podobnych wydarzeniach w przyszłości. Dzięki temu będziemy też mogli przygotować Twój identyfikator. 

Zjazd to okazja, by odnaleźć Koleżanki i Kolegów ze swojego rocznika, ponownie spotkać nauczycieli (także emerytowanych), odnowić więzi przyjaźni i powspominać we wspólnym gronie lata spędzone w Batorym. Dlatego zachęcamy do udostępniania naszego wydarzenia i rozpowszechniania informacji o Zjeździe wśród swoich Koleżanek i Kolegów. 

W piątek wieczorem odbędzie się kominek harcerski. W sobotę część oficjalna oraz spotkania w klasach (w budynku Szkoły) a wieczorem kolacja koleżeńska w hotelu Regent. Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia: https://stowarzyszenie.liceumbatorego.pl/zjazd-105-lecia/

Skip to content