Medale lekkoatletów

W dniu 23.09.22r. na Polach Mokotowskich odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Śródmieście w indywidualnych biegach przełajowych.
II miejsce w biegu na 1500m zdobyła Zuzanna Adamska z klasy 4B, a z brązu mógł się cieszyć Bartłomiej Maciejewski z klasy 2A, który miał do pokonania dystans 2000m.
Zuzia i Bartek zapewnili sobie prawo startu w Mistrzostwach Warszawy. W pierwszej „10”, która kwalifikowała się do finałów WOM, znalazła się jeszcze dwójka Batoraków: Alicja Dałek z klasy 4nA oraz Karolina Łastowiecka z klasy 2A.
W finale WOM rozegranym 4 października na terenie AWF, Zuzia zakończyła rywalizację na 6 miejscu, Bartek na 10, Karolina na 15 a Alicja na 20 miejscu.

Tydzień później tj. 30.09.22r. zostały rozegrane sztafetowe biegi przełajowe 10x 1000m.
W tej rywalizacji wzięło udział osiemnaście śródmiejskich szkół średnich.
Srebrny medal zdobyły nasze dziewczęta. Chłopcy ukończyli sztafetę na szóstym miejscu.  Do finałów przechodziły tylko zwycięskie sztafety.
Skład sztafety dziewcząt: Zuzanna Adamska- 4nB, Karolina Łastowiecka-2Aj, Barbara Staszewska- 4nA, Łucja Granda-1Cj Oliwia Miland- 1Cj, Julianna Sycz- 1ibA, Karolina Charkiewicz- 2B, Aleksandra Kielak- 2ibA, Antonina Kujawska- 4ibB, Nadia Baca- 1ibB.