Inauguracja programu patronackiego WZ UW

14 lutego 2018 roku uczniowie klasy 1Cj II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego uczestniczyli w uroczystej inauguracji programu patronackiego na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. W oficjalnej części spotkania wzięli udział dyrektorzy warszawskich liceów objętych programem, w tym dyr. Barbara Kordas, przedstawiciel  Kuratorium Oświaty oraz władze Wydziału. Głos zabrali m. in. Dziekan Wydziału Zarządzania, prof. zw. dr hab. Alojzy Nowak, Prodziekan ds. studenckich i jakości kształcenia, prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz, Prodziekan ds. nauki i relacji, prof. dr hab. Beata Glinka. p. Magdalena Cichostępska Dyrektor Wydział Kształcenia Ponadgimnazjalnego i Ustawicznego (KPU) z MKO oraz pracownicy naukowi Wydziału, którzy przedstawili uczniom cele programu oraz przybliżyli charakter pracy naukowej na Wydziale. W części nieoficjalnej uczniowie w towarzystwie pracowników oraz studentów zwiedzili budynek mając możliwość poznać życie na Wydziale z obu perspektyw oraz zintegrować się z klasami patronackimi z pozostałych szkół. Całość prowadził dr Michał Możdżeń-Marcinkowski, koordynator ds. współpracy uczelni ze szkołami. Następne spotkanie w ramach programu odbędzie się 14 marca.