Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli do udziału w Zjeździe. W przypadku profesorów, którzy nauczali w naszej Szkole przez 5 lat lub więcej (lub/i byli wychowawcą klasy), spotkania w klasach są darmowe. Prosimy jednak o rejestrację za pomocą formularzaUmożliwi nam to oficjalne posługiwanie się Państwa danymi osobowymi w kontekście Zjazdu i, jeżeli taka będzie Państwa decyzja, wysyłanie informacji o życiu Szkoły.

Kolacja koleżeńska odbędzie się w Pałacu Zamoyskich, przy ul. Foksal. Przyjęto formułę mieszaną, z częścią starszych wiekiem absolwentówzasiadających przy tradycyjnych stołach biesiadnych i pozostałymi gośćmi bawiącymi się w rozległej strefie typu chill-out, zarówno w pawilonie, jak i w ogrodach. Rozwiązanie to pozwoli na ugoszczenie nawet 850 osób.Wszyscy profesorowie są serdecznie zaproszeni oraz będą mieli zapewnione miejsce siedzące przy tradycyjnym stole. W rejestracji późnej na kolację koleżeńską profesorowie, którzy nauczali w naszej Szkole przez 5 lat lub więcej (lub/i byli wychowawcą klasy) proszeni są o wniesienie opłaty w wysokości przewidzianej w rejestracji standardowej, czyli 280zł.  Kwotę prosimy wpłacać na na nasze konto bankowe, zgodnie z ogólnymi zasadami opłat za uczestnictwo

Do absolwentów:

Otrzymaliśmy od niektórych naszych absolwentów biorących udział w kolacji koleżeńskiej zapytania dotyczące obecności nauczycieli i propozycje wniesienia opłaty za swoich ulubionych profesorów. Wychodzimy zatem naprzeciwko oczekiwaniom i oficjalnie informujemy, że jest taka możliwość. Jeżeli chcesz (Ty lub Twoja klasa) sprawdzić czy Wasz wychowawca lub ulubiony nauczyciel będzie na kolacji oraz, jeżeli jesteś chętny(a), by pokryć koszty kolacji, to prosimy o kontakt z sekretarzem Stowarzyszenia Wychowanków Magdą Muter (magda.muter@stowarzyszenie.batory.edu.pl, 531-016-986). Opłata za kolację koleżeńską dla profesora wynosi 280zł w rejestracji późnej. Mamy nadzieję, w miarę naszych możliwości, sprawić radość samym nauczycielom i zarazem licznym rzeszom absolwentów, którym pomogli w realizacji planów życiowych.

W przypadku chęci pzekazania środków na rzecz udziału profesorów w kolacji koleżeńskiej, prosimy bardzo o korzystanie z możliwości płatności Pay Palem lub na przelewem na konto bankowe.

Dla wpłat z Polski

Bardzo prosimy o dokonywanie przelewów na nasz rachunek bankowy z podaniem w tytule przelewu imienia i nazwiska oraz roku matury osoby, za którą dokonywana jest opłata.

Dane do przelewu z Polski są następujące:

Odbiorca: Stowarzyszenie Wychowanków Gim. i Lic. im. S. Batorego

Adres: ul. Myśliwiecka 6, 00-459 Warszawa

Tytułem: Darowizna na rzecz uczestnictwa nauczycieli w kolacji

Numer rachunku bankowego: 94 1600 1374 1841 1246 7000 0002

Bank: BGŻ BNP Paribas S.A.

 

Dla wpłat z zagranicy

Bardzo prosimy o dokonywanie przelewów na nasz rachunek bankowy z podaniem w tytule przelewu imienia i nazwiska oraz roku matury osoby, za którą dokonywana jest opłata.

Dane do przelewu z zagranicy są następujące:

Odbiorca: Stowarzyszenie Wychowankow Gim. i Lic. im. S. Batorego

Adres: ul. Mysliwiecka 6, 00-459 Warszawa

Tytułem: Darowizna na rzecz uczestnictwa nauczycieli w kolacji

IBAN: PL94 1600 1374 1841 1246 7000 0002

BIC: PPABPLPK

Bank: BGŻ BNP Paribas S.A.