Dziwura Antoni finalista Olimpiady "Losy żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego"
Mazur Jan finalista Olimpiady "Losy żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego"
Rajpert Jeremi finalista Olimpiady "Losy żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego"
Sokołowski Franciszek finalista Olimpiady "Losy żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego"
Sozański  Piotr finalista Olimpiady "Losy żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego"
Więch Bartłomiej finalista Olimpiady "Losy żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego"
Dziurzyński Jan finalista XXXII Olimpiady Filozoficznej
Przygoński Dawid finalista XXXII Olimpiady Filozoficznej
Tomaszewska Helena finalistka XLIII Olimpiady Języka Francuskiego
Le Corre Kosma finalista XLIII Olimpiady Języka Francuskiego
Antosiewicz Mikołaj finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
Pliszka Hubert finalista XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Owerko Maciej finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej
Mierzejewska Antonina finalistka XLVI Olimpiady Historycznej
Rokicki Mikołaj finalista XLVI Olimpiady Historycznej
Brodowska Barbara finalistka XXXVIII Olimpiady Języka Łacńskiego
Bukowiecka Ewelina finalistka XXXVIII Olimpiady Języka Łacńskiego
Gawlak Jakub finalista XLVI Olimpiady Geograficznej
Gawroński Jan finalista XLVI Olimpiady Geograficznej
Kowalski Maciej finalista XLVI Olimpiady Geograficznej
Mateńko Filip finalista XLVI Olimpiady Geograficznej
Poruszek Konrad finalista XLVI Olimpiady Geograficznej
Radziwanowski Krzysztof finalista XLVI Olimpiady Geograficznej
Weremczuk Marcin finalista XLVI Olimpiady Geograficznej
Wiśniewski Wiktor finalista XLVI Olimpiady Geograficznej
Karwowska  Barbara finalistka 43 Olimpiady Języka Niemieckiego
Lazek Lukas finalista 43 Olimpiady Języka Niemieckiego
Łomiński Tomasz finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Przybyszewska Maja finalistka Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Kałużna Natalia finalistka 49 Olimpiady Biologicznej
Antosiewicz Mikołaj  Olimpiady "Wybieram Wybory"
Goździk  Tymoteusz  Olimpiady "Wybieram Wybory"
Gala  Piotr finalista XV Olimpiady Przedsiębiorczości
Olbryś Katarzyna finalistka XV Olimpiady Przedsiębiorczości
Fabiński Krystian finalista XV Olimpiady Przedsiębiorczości
Sobiecki Wiktor finalista XV Olimpiady Przedsiębiorczości
Francik  Jan finalista XV Olimpiady Przedsiębiorczości
Fabiński Krystian finalista XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Pliszka Hubert finalista XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Sobiecki Wiktor finalista XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Francik  Jan finalista XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Pienkosz Paweł  Warsaw Negotiation Night (organizator SGH)
Wróbel Michał  Warsaw Negotiation Night (organizator SGH)
Wojtkiewicz Marta finalistka 44  Olimpiady Języka Angielskiego
Sawicki  Mikołaj finalista Konkursu Biotechnologicznego