Gimnazjum: 

Bereś Zuzanna finalistka Kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Brzoza-Brzezina Piotr laureat Kuratoryjnego konkursu fizycznego
Ciołek Karolina laureatka Kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Ciołek Karolina laureatka Olimpiady Języka Angielskiego dla Juniorów
Deryło Kalina laureatka Olimpiady Języka Angielskiego dla Juniorów
Dołkowska Natalia laureatka Olimpiady Języka Angielskiego dla Juniorów
Gdesz Julia finalistka Kuratoryjnego konkursu biologicznego
Hofman Barbara laureatka Kuratoryjnego konkursu języka hiszpańskiego
Jurkiewicz Ewelina finalistka Kuratoryjnego konkursu geograficznego
Krupa Justyna finalistka Kuratoryjnego konkursu historycznego
Lipska Maja laureatka Kuratoryjnego konkursu chemicznego
Lodziński Aleksander finalista Kuratoryjnego konkursu geograficznego
Łuka Ignacy laureat Kuratoryjnego konkursu historycznego
Mazur Jan Maria laureatka Kuratoryjnego konkursu historycznego
Narkiewicz-Jodko Wanda laureatka Kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Narkiewicz-Jodko Wanda laureatka Olimpiady Języka Angielskiego dla Juniorów
Nguyen Tue Anh laureat Kuratoryjnego konkursu matematycznego
Nowakowski Mateusz finalista Kuratoryjnego konkursu geograficznego
Paziewska Anna finalistka Kuratoryjnego konkursu matematycznego
Pielasa Paweł laureat Kuratoryjnego konkursu matematycznego
Pielasa Paweł laureat Kuratoryjnego konkursu fizycznego
Pielasa Paweł finalista Kuratoryjnego konkursu chemicznego
Pielasa Paweł laureat Olimiady Matematycznej Juniorów
Popławska Pola laureatka Kuratoryjnego konkursu biologicznego
Popławska Pola finalistka Kuratoryjnego konkursu języka polskiego
Porazińska Kalina laureatka Olimpiady Wiedzy o Janie Pawle II
Poruszek  Konra finalista Kuratoryjnego konkursu geograficznego
Predel Szymon finalista Kuratoryjnego konkursu matematycznego
Rumowska Hanna laureatka Kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Sobczak Jan laureat Kuratoryjnego konkursu chemicznego
Stępniewska Julia finalistka Kuratoryjnego konkursu biologicznego
Stolarska Dobromiła finalistka Kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Szałamacha Wiktoria finalistka Kuratoryjnego konkursu języka polskiego
Świerk Nina laureatka Kuratoryjnego konkursu chemicznego
Świniarska Zuzanna laureatka Kuratoryjnego konkursu języka polskiego
Wilanowska Alicja laureatka Olimpiady Języka Angielskiego dla Juniorów
Wnętrzewska Linda laureatka Kuratoryjnego konkursu fizycznego
Wnętrzewska Linda finalistaka Kuratoryjnego konkursu chemicznego
Zalewski Maciej finalista Kuratoryjnego konkursu geograficznego
Zienkiewicz Mateusz finalista Kuratoryjnego konkursu biologicznego

Liceum:

Brodowska Barbara finalistka Olimpiady Filozoficznej
Dreger Ewelina finalistka XVII Międzynarodowej Olimpiady Lingwistycznej
Dziwura Antoni finalista XXXI Olimpiady Filozoficznej
Fixl Aleksandra laureatka 42. Olimpiady Języka Niemieckiego
Fixl Patrycja laureatka 42. Olimpiady Języka Niemieckiego
Gradoń Jan laureat Polskiej 31. Edycji Konkursu Unii Europejskiej dla Młodych Naukowców (EUCYS) w 2019 r.
Gradoń Jan finalista Konkursu Naukowy E(x)plory 2019
Gradoń Jan laureat 28th International Dr. Ibrahim Arikan MEF Educational Institutions Research Projects Contest
Gradoń Jan finalista Google Science Fair
Gutierrez-Bartoszewski Marcel laureat XLII Olimpiady Języka Francuskiego
Harrison Adam laureat Międzynarodowych Zawodów w Modelowaniu Matematycznym IM2C International Mathematical Modeling Challenge 2019 tytuł Meritorions Award
Herman Stanisław finalista Olimpiady Przedmiotowej Losy żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 921–1956. Od Traktatu Ryskiego – do Żołnierzy Niezłomnych.
Hołdakowski Filip finalista XLV Olimpiady Geograficznej
Marczuk Stanisław finalista XLV Olimpiady Geograficznej
Mateńko Filip finalista XLV Olimpiady Geograficznej
Michalska Zuzanna laureatka Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Spolecznej
Michno Julia laureatka XXXVII Olimpiady Języka Łacińskiego
Mucha Maksymilian finalista 42. Olimpiady Języka Niemieckiego
Mucha Maksymilian laureat LXV Olimpiady Chemicznej
Ołdakowski Krzysztof laureat Międzynarodowyvh Zawodów w Modelowaniu Matematycznym IM2C International Mathematical Modeling Challenge 2019 tytuł Meritorions Award
Owerko Maciej finalista Olimpiady Przedmiotowej Losy żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 921–1956. Od Traktatu Ryskiego – do Żołnierzy Niezłomnych.
Sadowski Karol laureat LXV Olimpiady Chemicznej
Senda Marianna laureatka XLII Olimpiady Języka Francuskiego
Sokołowski Franciszek finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym 
Stawiarski Aleksander laureat Olimpiady Wiedzy o Mózgu
Stawiarski Aleksander finalista Międzynarodowego Konkursu Projektów Badawczych w Stambule
Szereda Dominika laureatka XLII Olimpiady Języka Francuskiego
Szymanowski Maksymilian finalista XLV Olimpiady Geograficznej
Śliż Jakub laureat Międzynarodowych Zawodów w Modelowaniu Matematycznym IM2C International Mathematical Modeling Challenge 2019 tytuł Meritorions Award
Tomaszek  Kamil finalista XVII Międzynarodowaej Olimpiady Lingwistyczna
Trujnara Igor laureat XLV Olimpiady Geograficznej
Tyszkiewicz Kaja finalistka XXXIV Konkursu Chemicznego organizowany przez Wydział Chemiiczny PW
Walczak Hanna laureatka Olimpiady Historycznej
Walkowiak Barbara finalistka 48. Olimpiady Biologicznej
Walkowiak Barbara  28th International Dr. Ibrahim Arikan MEF Educational Institutions Research Projects Contest
Wiśniewska Julia 3 miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce siatkowej
Wojtkiewicz Marta laureatka 43. Olimpiady Języka Angielskiego
Wojtkiewicz Marta 3 miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce siatkowej
Wolski Maksymilian laureat Międzynarodowych Zawodów w Modelowaniu Matematycznym IM2C International Mathematical Modeling Challenge 2019 tytuł Meritorions Award
Zdybel Marcel finalista XLV Olimpiady Geograficznej